Cilt Bakımı

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bize ulaşın.

Cilt Bakımı

Cildimiz çeşitli etkenlerden dolayı zamanla dengesini kaybeder. Cilt bakımı cildin pH’ını düzenlemek, porlarını (gözeneklerin) temizlenmesini ve sıkılaşmasını saglamak da en önemli unsurdur.

Cildimiz genel sağlık durumumuzu gösteren bir ayna gibidir.Organizmamız en küçük bir fizyolojik bozuklukta, dengesiz beslenmede, kötü hijyen şartlarında veya stres durumlarında bunu derhal cildimize yansıtır. Dolayısıyla tüm cilt dengemizi etkileyen faktörlere karşı koymak işin düzenli cilt bakımı en önemli tedavi biçimidir.

Her cilt tipinde zamanla farklı reaksiyonlar (Kuru ciltlerde aşırı kuruma ve pullanma, yağlı ciltlerde akne oluşumu, olgun ciltlerde kırışıklık ve sarkma) gibi problemler oluşabilir.

Tüm bu cilt problemlerine karşı önlem veya oluşumlara karşı tedavi olarak yapılır. Düzenli olarak yapıldığında koruma ve hijyen sağlar sorunsuz ve temiz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Cildimiz koruyucu kalkanımızdır ve çevre kirlenmesi, UV ışınları gibi her türlü tehlikeye açıktır. Ergenlik, stres ve yaşlanma süreci gibi iç değişimler, istenmeyen izler bırakırlar. Ürünlerimizle, cildinizi hayatınızın her evresinde, sistematik olarak bu evrelere uyarlanmış bir bakımla korursunuz.

Genç cildin nem ve korumaya ihtiyacı vardır. Özen gerektiren ciltler daha çabuk yenilenebilmek için dengeli bakım ve korumaya ihtiyaç duyarlar.Olgun ciltler ise iyi korunabilmek için herşeyden önce zengin içerikli bakıma ihtiyaç duyarlar.

Alanında uzman kadromuz, özel uygulamalarımız ile cildinizde ki lekeler, akneler, siyah noktalar ve sizi rahatsız eden tüm izleri ortadan kaldırıyoruz. Kişiye özel seanslarımız sayesinde sizde hayal ettiğiniz cilde kavuşabilirsiniz.