Kalıcı Makyaj

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bize ulaşın.

Kalıcı Makyaj

Makyaj, bakımının en önemli parçalarından birisidir.

Makyaj yapmak için yeterli vakit yok ise, kadınlar için makyaj yapmak bir çileye dönüşebiliyor. Özellikle makyaj yapmaya alışmış kadınlarda, makyaj yapılmadan dışarı çıkılması; stres, sinir ve gerginlik gibi rahatsız edici bir psikoloji ile o günü kötü kılabiliyor. Kalıcı makyaj ise bu noktada adeta bir çözüm için üretilmiş durumdadır. Kısıtlı vakti olanlar için büyük bir kurtarıcı durumundadır.

Kalıcı makyajın temel olarak uygulandığı bölgeler dudaklar, göz ve kaşlardır. Ancak herhangi bir rahatsızlık durumunda kirpik, saç dökülmesi, göğüs ucu sorunları ve derideki renk değişimleri sorunlarına sahip olanlar için de uygulanabilir.

Kalıcı makyaj uygulamasında kullanılan boyalar kimyasal madde olmadığı için özel maddelere karşı alerjisi olanlar hariç herhangi bir zarar teşkil etmemektedir. Bu durum da uygulama öncesi hazırlanan alerji testleri ile en baştan tespit edilebiliyor.

Kimyasal olmayan yapısından dolayı 3 ile 5 yıldan daha uzun süre dayanmayan kalıcı makyajı bu süreler içerisinde yenilenmesi gerekiyor. Eğer yaptırdığınız kalıcı makyajdan sıkıldıysanız bu elbette sizin için bir avantaj haline de gelebilir.

Milagros Güzellik Salonu olarak, profesyonel ekibimiz ile güzelliğinizi ön plana çıkaracak olan kalıcı makyaj uygulaması gerçekleştiriyoruz. Renklerin büyülü uyumu ile makyaj uzmanlarımız kusursuz kalıcı makyaj yapmaktadır. Aklınıza takılan herhangi bir soru ya da rezervasyon için şimdi bizimle iletişime geçin