Hizmetlerimiz

En güncel ve teknolojik teknikler ile

SİZE ÖZEL HİZMETLERİMİZ

Bölgesel Zayıflama G5 Masajı

 Aletle yapılan masaj sayesinde kan akışı hızlanır, damarlar açılır ve vücut toparlanır. Masaj tüm vücuda uygulanabilir ancak özellikle kalça, üst bacak, kol ve popo bölgelerinde, selülitle mücadele amaçlı daha etkili olarak kullanılabiliyor.

Pedikür

Ayaklar vücudumuzu taşıyan organlarımızdır. Düzenli olarak bakıma ihtiyaçları vardır. Ortalama olarak 3 yada 4 hafta aralıklarla yapılmaktadır.

Manikür

Tırnaklarınızın sağlığını ve dokusunu korumak ellerinizi yumuşak hissetmeniz ve kendinize güven açısından düzenli olarak yaptırılması gereken kişisel bir bakımdır.

Kalıcı Oje

Tırnakta uzun süre bozulmadan kalıcılığı olan kendine özel oje be kurutucular ile uygulanmaktadır. Özellikle yaz aylarında fazlasıyla tercih edilmektedir

Kalıcı Makyaj / Micronleding İşlemi

Özel boyaların mikro iğneler ile cilde işlenmesi metodudur. Ciltte kalım süresi kişinin cilt yapısı ve yaşına bağlı olarak 1 ila 3 yıl arasıdır.

Lazer Epilasyon

Kıl köklerine yapılan müdahaledir. Vücuttaki İstenmeyen tüylerden uzaklaşma yöntemidir. Teknolojinin sürekli yenilenmesi ile artık ortalama 6 seans ile %80 bu tüylerden kurtulmak mümkündür.